style2

طراحی سایت

 طراحی سایت

طراحی سایت و سئو ، تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد.

شما باید مطمئن باشید که طراحی سایت وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد. شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود و طراحی سایت جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

 

10% تخفیف برای سفارش برنامه اندروید یا iOS به همراه وب سایت


همانطور که میدانید در کنار طراحی سایت ، تبلیغات در گوگل بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای آگهی دهندگان و تبلیغ کنندگان اینترنتی، جهت بدست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتورهای جستجوگر می باشد.

شرکت طراحی پرتو قادر است در کمترین زمان ممکن وب سایتی کامل را برای شما طراحی کند و آن را در گوگل تبلیغ کنید.

طراحی وب سایت با استفاده از تکنیکهای روز، منطبق بر تصور و اندیشه شما، خود اطمینانی است تا طراحی سایت های خود را به ما بسپارید.

طراحی وب حرفه ای و زیبا . امنیت کامل . بهینه سازی سئو و ثبت در موتورهای جستجوگر . امکانات بینهایت و دلخواه شما . بکاپ گیری . آموزش و پشتیبانی کامل و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل . امکان ملاقات حضوری.

 

پس از عقد قرارداد طراحی سایت با شرکت طراحی پرتو ، طراحی پروژه شما آغاز شده و شما می توانید از طریق سامانه پشتیبانی ، روند پیشرفت طراحی وب سایت خود را بصورت لحظه ای رصد کنید.

مطمئن باشید یک سایت زیبا و بهینه سازی شده در موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو ... ، بهترین و ارزانترین راه افزایش چند برابری فروش و یا معرفی و نمایش خدمات، دستاوردها و محصولات شماست.

 

نمونه کارهای ما را ببینید : نمونه کارها

 

چه وب سایت هایی قابل تولید است؟!

1- وب سایت های خبری
2- وب سایت های شرکتی و معرفی محصولات و خدمات
3- فروشگاه اینترنتی با اتصال به درگاه پرداخت انلاین
4- شبکه های مجازی مانند کلوب و ...
و ...

 

 

 

کلمات کلیدی مرتبط :

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، ساخت وب سایت ، طراحی گرافیک وب
واحد توسعه نرم افزار موبایل شرکت طراحی پرتو
کلیه حقوق برای سایت Androidlab.ir محفوظ می باشد.
loading