style2

آموزش

 آموزش

کلاس های تدریس خصوصی امروزه به یکی از بایدها و نبایدهای زندگی امروزی بدل شده است. بدون وجود معلمی آگاه در خصوص تدریس خصوصی ونیز بدون بهره گیری از کلاس های آموزشی ، بسیار دشوار است تا فردی تواند بطور خصوصی وبدون هیچ گونه کلاسی شروع به آموختن نماید. شاید بتوان گفت دیگر دوران آموختن بدون کلاس های آموزشی و معلمی خصوصی در زمینه تدریس خصوصی دیگر سپری شده است.

در قدیم بعلت ساده بودن علوم، افراد می توانستند با تکیه بر دانش خود با صرف وقت بدون بهره گیری از کلاس آموزشی و تدریس خصوصی به تجربه در علوم بپردازند ولی در دنیایی کنونی که علوم به میزان زیادی گسترش یافته اند، بدون وجود معلمی خصوصی ، کلاس آموزشی و تدریس خصوصی چنین امری عملا بسیار مشکل می باشد. بسیاری از علوم و مهارتها نظیر طراحی وب سایت ویا یادگیری و آموزش زبان انگلیسی که نیازمند طی کردن دوران فراگیری است با وجود چنین کلاس های آموزشی و تدریس خصوصی ساده تر شده اند.

مهارتهایی نظیر طراحی وب سایت ، طراحی گرافیک ، تدوین و رایانه کار درجه یک و دو نیازمند بهره گیری از معلمین و مربیان دلسوزی می باشد که کوله باری از تجربیات خود را با دانش آموزان خود در کلاس آموزشی یا تدریس خصوصی سهیم میکنند. هستند کسانی که این مباحث را خودشان با صرف وقت بدون نیاز به کلاس های تدریس خصوصی فرا می گیرند ولی توجه به این نکته ضروری است که بسیاری وقت کافی برای چنین یادگیریهایی را ندارند. چنین افرادی عملا نیازمند مربی دلسوز می باشند که چکیده دانش و مهارتهای خود را در این خصوص در کلاس های درس یا تدریس خصوصی با دانش آموزان به بحث بگذارند.

 

کلاس های تدریس خصوصی در زمینه طراحی وب سایت
چرا طراحی وب سایت کاری سخت می باشد؟

شاید جواب این پرسش را بتوان در پستی بلندیهایی دانست که در جاده این صنعت نهفته می باشد. استفاده از دانش فردی متخصص در این حیطه نه تنها منحنی یادگیری را بهبود و سریعتر خواهد کرد بلکه شما را از موانع آتی و خطرات این راه و پرهیز از اشتباهات دیگران بر حذر خواهد داشت. شما با بهره گیری از معلمی دلسوز در کلاس های تدریس خصوصی طراحی وب سایت از بسیاری از موانع آگاه خواهید شد و از اشتباهات دیگران درس خواهید گرفت.

 

 

 

دوره های موجود :

 

- آموزش برنامه نویسی اندروید

در این دوره شما بصورت کامل با مراحل تولید یک برنامه اندروید به زبان جاوا و محیط اکلیپس و اندروید استودیو آشنا می شوید.

 

- آموزش طراحی سایت

در این دوره شما بصورت کامل با مراحل طراحی گرافیک سایت و برنامه نویسی سایت به زبان PHP آشنا می شوید.

 

 

برای مشاوره رایگان ، آشنایی با دوره ها و تعرفه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

کلمات کلیدی مرتبط :

آموزش اندروید ، آموزش طراحی سایت ، آموزش برنامه نویسی اندروید ، تدریس خصوصی ، آموزش طراحی وب سایت
واحد توسعه نرم افزار موبایل شرکت طراحی پرتو
کلیه حقوق برای سایت Androidlab.ir محفوظ می باشد.
loading