style2
021 860 19 341

درباره ما

 

وب سایت AndroidLab پایگاه اختصاصی واحد توسعه برنامه موبایل شرکت طراحی پرتو می باشد.   شرکت طراحی پرتو مجموعه سرویس دهنده در حوزه فناوری اطلاعات است که با راه حل ها و خدمات خود به مشتریان کمک می کند حضور موفقی در دنیای سایبر و تجارت الکترونیک داشته باشند. خدمات شرکت طراحی پرتو با استراتژی دیجیتال آغاز و با خلاقیت تکنولوژی و بازاریابی هدفمند کامل شده و به یک راه حل صحیح منجر می شود. شرکت طراحی پرتو با کیس های مختلف از کسب و کارهای کوچک گرفته تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ ، همکاری می کند و به همین دلیل محور توسعه آنلاین برای تمام گروه ها به شمار می رود.علاوه بر این شرکت طراحی پرتو با ارائه بسته هایی در حوزه تجارت الکترونیک، سیستم های مدیریت محتوا و سیستم های شبکه های اجتماعی به شرکت ها این امکان را می دهد که نقش موثر و رو به رشدی در تجارت خود داشته باشند.

 

تاریخچه

شرکت طراحی پرتو در سال 1383 تاسیس گردید و با بهره گیری از دانش نوین و بروز رسانی مداوم آن توانست خود را به عنوان برترینها در این عرصه معرفی کند . هم اکنون این شرکت با گردآوری مجموعه ای بدیع از کارشناسان و متخصصان فن و در کنار مدیریتی قوی که قدمت و شهرت شرکت طراحی پرتو گویای ظرافت اندیشه و توان بالای آن است ، آماده است تا خدمات خود را در زمینه طراحی سایت ، تبلیغات اینترنتی و فروش هاست و دومین ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از توانایی های شرکت طراحی پرتو می توانید سری به نمونه کارهای ما بزنید.

 

چرا شرکت طراحی پرتو؟!!
شرکت طراحی پرتو با صدها نفر از مشتریان، از جمله شرکت ها ، موسسات ، ادارات دولتی و خصوصی، افراد حرفه ای ، سازمانهای تبلیغاتی و فعالان حوزه فناوری اطلاعات همکاری می کند. شرکت طراحی پرتو با توسعه و افزایش سطح فن آوری و امنیت اطلاعات به شرکت ها این امکان را می دهد تا در پروژه هایی که نیاز به این دو مقوله دارند وارد شده و با آرمش به کسب و کار موفق خود بپردازند.

 

اهداف و آرمان ها
شرکت طراحی پرتو برآن است تا با ارائه بهترین و برترین خدمات ضمن برآورده سازی ایده آل شما همواره خاطره ای خوش از خود بجای گذارد .

نظام خدماتی ما برسه اصل :

۱- رضایت کافرما
۲- ابتکار و نو آوری
۳- بهره گیری از دانش روز

استوار بوده و سابقه شرکت طراحی پرتو بیانگر تبعیت از این لوح زرین می باشد و امید است بدین وسیله بستر دسترسی به خدمات حرفه ای برای متقاضیان فراهم گردد .
واحد توسعه نرم افزار موبایل شرکت طراحی پرتو
کلیه حقوق برای سایت Androidlab.ir محفوظ می باشد.
loading